
Сьогодні відбулася третя зустріч в рамках спортивного циклу "Южне - місто юних чемпіонів". Учні третього та четвертого класу АШГ №3 мали змогу більш детально познайомитися з таким видом спорту, як гребля.
Борислав Бизу, наш сьогоднішній гість, попри свій молодий вік (цього року йому виповнюється 20 років), вже дуже титулований спортсмен. Вихованець ФСК "Хімік" почав свій шлях до спортивних вершин у десятирічному віці, прийшовши у греблю, як то кажуть, "за компанію", та вже через два роки став кращим на обласних змаганнях з греблі. У 2014 році він взяв три "бронзи" на чемпіонаті Європи серед юніорів, наступний рік приніс ще три нагороди, вже золоті, на чемпіонаті Європи, а також бронзову та срібну нагороди на чемпіонаті світу. А 2016 рік приніс Бориславу три золоті нагороди Кубка світу в португальському місті Монтемор-у-Велью. Це була перша перемога 18-річного Борислава на міжнародних змаганнях серед дорослих.

Отже, на сьогоднішній день Борислав Бизу має у своєму активі 11 нагород міжнароднго рівня. Зрозуміло, такі досягнення - результат не тільки багаторічних тренувань, а й цілеспрямованості, старанності і гарячого бажання перевершити в першу чергу самого себе. Адже до бажаної вершини дістаються одиниці з тисяч. До речі, спортивна гордість України, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, також починав свій шлях до спортивного Олімпу з Южненського ФСК "Хімік". Наша южненська команда з греблі на байдарці та каное - одна з найсильніших команд України, а її спортсмени рік за роком займають вищі призові місця на різноманітних міжнародних змаганнях. І у цьому не в останню чергу заслуга керівництва ФСК "Хімік"та тренерів майбутніх чемпіонів.

Діти жваво цікавилися розповіддю Борислава, активно ставили питання про розклад дня спортсменів, інтенсивності тренувань і про багато що інше.
І головний посил, отриманий на сьогоднішній зустрічі: ніщо не дається просто; щоб отримати відмінний результат, неважливо в якому виді діяльності - будь то навчання, спорт, мистецтво, - потрібно багато працювати, не пасувати перед проблемами і не лінуватися. Ще великий винахідник Томас Едісон говорив: "Геній - це два відсотки таланту і 98 відсотків наполегливої праці".

Але мало наполегливо йти до своєї мети, головне - визначитися з цією самою метою. Одна зі школярок, присутня на зустрічі, сказала, що ніяк не може знайти собі заняття до душі, хоч і перепробувала масу спортивних гуртків, секцій. Тут може бути лише одна порада: не зупинятися, продовжувати шукати себе. А бібліотека з радістю допоможе в цьому. Адже в книгах, які зберігаються в бібліотеці, прихована мудрість багатьох поколінь; тут можна отримати підказки на багато випадків у житті, знайти в книзі вірного друга, помічника і порадника.
Немає коментарів:
Дописати коментар